Posiada on papierowy głośnik o śrenicy 215mm. W celu eliminacji szumów przepływu powietrza w typowych rurach bas-refleks zastosowaliśmy pasywną membranę. Obudowa wykonana jest z płyty MDF o grubości 22mm i dodatkowo wzmocniona i stężona wewnątrz. Efektem jest subwoofer wiernie i z odpowiednią potęgą przetwarzający tor niskotonowy w systemach kina domowego w odróżnieniu od wiekszości dostępnych na rynku urządzeń raczej udających subwoofer i bardziej buczących, a nie emitujących niskie tony. Moduł aktywny posiada automatykę załączania, co nie wymaga każdorazowego ręcznego włączania. Możliwe jest odwrócenie fazy pracy głośników w celu dopasowania basu do głośników przednich. Posiada jedno wejście sygnałowe oraz parę wejść i wyjść wysokiego poziomu, co pozwala na użytkowanie w systemach satelitarnych stereo, jako uzupełnienie o najniższe tony małych kolumn. Oczywiście posiada płynną regulację głośności i częstotliwości odcięcia. Możliwe jest wykonanie w dowolnym wykończeniu lub innych wymiarach obudowy i innym romieszczeniem głośników.
Moc znamionowa wzmacniacza

130 W

Impedancja głośników

4 Ohm

Pasmo przenoszenia

37-120 Hz (-3dB)

Wymiary (W x S x G)

47 x 34 x 36 cm

Cena detaliczna za szt.

2500,00 PLN

Do góry


Ten model można z powodzeniem nazwać bolidem wśród subwooferów. Posiada on duży głośnik ze sztywną papierowyo śrenicy 315mm. W celu eliminacji szumów przepływu powietrza w typowych rurach bas-refleks zastosowaliśmy pasywną membranę. Moduł aktywny o mocy 250W dostarcza wystarczająco dużo energii. Obudowa wykonana jest z płyty MDF o grubości 25mm i dodatkowo wzmocniona i stężona wewnątrz. Efektem jest subwoofer o niespotykanej potędze. Możliwe jest jego ustawienie tak, że odzywa się tylko wtedy kiedy na prawdę pojawia się efekt subsoniczny, a nie jak w wiekszości dostępnych na rynku urządzeń przez niedostateczną powieszchnię mambrany, moc wzmacniacza i dolą czestotliwość graniczną, wymagających ustawienia zbyt wysokiej górnej częstotliwości granicznej, by wogóle niskie tony był słyszalne. Pozwala nie tylko na słyszenie, ale i odczówanie niskich tonów, bo czym są efekty wybuchów , czy udeżające o powietrze łopaty śmigłowca.

Moduł aktywny posiada automatykę załączania, co nie wymaga każdorazowego ręcznego włączania. Możliwe jest odwrócenie fazy pracy głośników w celu dopasowania basu do głośników przednich. Posiada jedno wejście sygnałowe oraz parę wejść i wyjść wysokiego poziomu, co pozwala na użytkowanie w systemach satelitarnych stereo, jako uzupełnienie o najniższe tony małych kolumn. Z powodzeniem może służyć też do wspomagania typowych kolumn w systemach stereo. Oczywiście posiada płynną regulację głośności i częstotliwości odcięcia. Możliwe jest wykonanie w dowolnym wykończeniu lub innych wymiarach obudowy i innym romieszczeniem głośników.
Moc znamionowa wzmacniacza

250 W

Impedancja głośników

4 Ohm

Pasmo przenoszenia

31-170 Hz (-3dB)

Wymiary (W x S x G)

40 x 47 x 50 cm

Cena detaliczna za szt.

3750,00 PLN

 

Do góry