Wszystkich miłośników dobrego dźwięku w samochodzie witamy na nowo utworzonej stronie QBA CAR AUDIO. Zapraszamy do współtworzenia działu "Technika". Chcemy by informacje zawarte w nim pomagały rozwiązywać problemy techniczne i poszerzały wiedzę. W związku z tym prosimy o propozycje tematów na adres. biuro@qba.com.pl

Czasy się zmieniają! W dobie ogólnej mobilności człowiek spędza coraz więcej czasu w samochodzie, umilając go sobie słuchaniem muzyki. Wraz z rosnącą popularnością i doświadczeniem polskich miłośników Car Hi-Fi rosną również ich wymagania. Fabrycznie montowane urządzenia audio rzadko spełniają ich oczekiwania. Również wiele dostępnych na rynku głośników kuszących setkami wattów i bajecznymi pasmami przenoszenia, w konfrontacji z rzeczywistością coraz częściej rozczarowują. Niejednokrotnie wiąże się to z niepotrzebnie wydanymi pieniędzmi.

Czy w domu, czy w samochodzie wzorzec jakości dźwięku jest jeden. Jako wiodąca firma w zakresie produkcji kolumn hi-fi i high-end, dystrybucji wysokiej jakości komponentów do budowy kolumn oraz autorytet w dziedzinie techniki głośnikowej pragniemy podzielić się z Państwem wieloletnim doświadczeniem naszym i europejskich producentów z nami współpracujących.

W naszej ofercie znajdują się: wysokiej jakości głośniki wysoko-, średnio-, niskotonowe i współosiowe, subwoofery, zestawy, zwrotnice oraz cewki, kondensatory, rezystory, obudowy i płytki zwrotnic, kable głośnikowe i połączeniowe, podłącza głośnikowe, rury bas-refleks, konektory, zabezpieczenia, programy komputerowe oraz wiele innych przydatnych elementów.

Głośniki wysokotonowe:


I.T. TN19

TN25MKII

SEAS KTN25F

- głośniki niskośredniotonowe:


I.T. W100CKS4

W130CKS4

W160CKS4

- subwoofery:


I.T. MDS05

I.T. MDS06

I.T. MDS08

I.T. MDS12DVC

Systemy dwudrożne:


I.T. W100KX4

W130KX4

W160KX4

Zwrotnice:


CN210K

Chrystal 230

CN220

Osprzęt:


rury bas-refleks HighPower (HP)

złocone podłącza T105

T93/79

Kable głosnikowe i zasilające CC215 (2x1.5qmm), PHC16RT/SW (1x16qmm).